Marka

Główna / Marka

Firma nasza powstała na bazie firmy rodzinnej z 30 letnią tradycją przetwórstwa tworzyw sztucznych, która zajmowała się produkcją artykułów ogrodniczych. W połowie lat 90 podjęliśmy decyzję o uczestniczeniu w szybko rozwijającym się rynku budowlanym poprzez produkcję elementów wentylacji. W roku 1996 na bazie dotychczasowych doświadczeń powstała firma P.P.H.U. „PRZYBYSZ”.

W początkowej fazie zajmowaliśmy się obsługą składów budowlanych na terenie Warszawy i okolic. Poprzez dużą popularność naszych produktów zaczęliśmy rozwijać produkcję oraz dział handlowy i rozszerzać swoją działalność na teren całego kraju. Stabilny i ciągły wzrost, wiązanie się z rzetelnymi klientami oraz stała polityka sprzedaży umożliwiła nam ciągły rozwój zwiększając grono naszych kontrahentów.

pzybysz-logo

Klienci

Obecnie współpracujemy z wieloma składami budowlanymi i sieciami marketów. Poprzez skalę produkcji i asortyment jakim dysponujemy oraz ilość kontrahentów znaleźliśmy się na czele producentów wentylacji na rynku europejskim.

Od początku działalności wprowadziliśmy do sprzedaży ponad 400 modeli kratek wentylacyjnych, systemy wentylacyjne, wentylatory, drzwiczki rewizyjne.

Poprzez estetyczne wzory, wysoką jakość, dobrą obsługę marketingowo-handlową i niską cenę naszych wyrobów naszymi klientami są:

 • markety budowlane DIY,
 • GRUPA PSB,
 • GRUPA GHB

oraz inne markety regionalne, składy i hurtownie budowlane na terenie całego kraju.

Producent elementów wentylacji

Jesteśmy producentem elementów wentylacji, oferujemy największy wybór rozwiązań wentylacyjnych dla Twojego domu i budynków użyteczności publicznej.

 • Zapewniamy fachową obsługę, szybką realizację zamówień i korzystne warunki współpracy dając gwarancję dobrego produktu w najniższej cenie dla naszych partnerów handlowych. Współpracujemy z najlepszymi na rynku polskim i europejskim.

 • Prezentujemy około 400 modeli kratek wentylacyjnych z tworzywa i metalu w tym również wentylację do drzwi, tuleje, kratki drzwiowe. Nowoczesne wydajniejsze systemy wentylacyjne z tworzywa i przewody wentylacyjne aluminiowe typu flex. Wentylatory wysokiej jakości i nowoczesne wzornictwo w konkurencyjnych cenach. Akcesoria wentylacyjne z tworzywa i metalu, drzwiczki rewizyjne.

 • Wszystkie nasze produkty posiadają deklaracje i certyfikaty.

Dołącz do grona naszych odbiorców i zajrzyj na szczegóły oferty

Korzystaj z rabatów i programu lojalnościowego a my dostosujemy ofertę do twoich potrzeb, dając satysfakcję ze współpracy z nami.

  Michał Przybylski

  DYREKTOR HANDLOWY - region północny

  Mateusz Kalwasiński

  DYREKTOR HANDLOWY - region południowy

  Małgorzata Gutowska

  KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

  Ksenia Jędrzejewska

  Z-CA KIEROWNIKA DZIAŁU HANDLOWEGO